Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění vodního filtru parním čističem.

 

Tak se mi po třech čtyřech měsících zase zanesl keramický vodní filtr. Hlavně ukázka pro ty jedince, kteří v diskuzích tvrdí, že je zbytečné používat vodní filtr nabo kupovat balenou vodu. Vodárny nám prý dodávají prvotřídně vyčištěnou pitnou vodu. :-)

Řekl bych, že prvotřídně vyčištěnou pitnou vodu možná pouští do vodního řadu, to co mi ale teče doma z kohoutku je už úplně něco jiného. :-(

Když už jsem se rozhodl keramický vodní filtr zase vyčistit, tak jsem jak jinak, opět použil parní čistič. Jak to dopadlo je pro srovnání vidět na videu a výsledek na fotografiích ve Fotoalbu.

Keramický vodní filtr už budu používat pouze pro předčištění vody, protože se mi do ruky dostal prvotřídní vodní filtr, který co nejdříve koupím a namontuji. Voda z tohoto filtru je jak ze studánky. :-)

Kdo má zájem tak rád poradím a předvedu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

filtr

(dada, 11. 11. 2016 1:46)

když použiji houbičku a "CIF" tak to mám rychleji, než celý parní čistič nahřejete.....na čištění domácnosti bych musela mít dovolenou,nahřát a dolévat,čekat až vychladne,....pomocník na dvě věci.

Re: filtr

(Jiří Burian, 11. 11. 2016 10:14)

Vy myjete keramicky filtr CIFem a houbickou???? Fuj, to bych potom tu vodu urcite nepil. :-(

filtr

(jiří, 12. 2. 2013 12:19)

Mohl byste tu napsat, jaký filtr budete používat, aby byla voda jako ze studánky? Pro inspiraci :-). A ten keramický filtr máte jaký?
Děkuji.

Re: filtr

(x, 1. 3. 2014 23:38)

reverzní osmózu